Poleasingowe

  • Więcej parametrów Mniej parametrów
Aukcje serwisu

Schmitz SCB S3T KURTYNOWA

  • Rok produkcji: 2019
  • Nr rej.: PK99615
  • Typ: KURTYNOWA
  • Kolor: Biały
Nowość Aukcja z prowizją
Aktualna cena

31 000 PLN

Ilość ofert: 0

Rodzaj aukcji: licytacja

6 dni (Data zak. 2020-10-27)
Słomczyn k/Grójca, Słomczyn 70 PEKAO LEASING SP Z O. O.

KRONE SDP

  • Rok produkcji: 2012
  • Nr rej.: PO483YW
Nowość Aukcja z prowizją
Aktualna cena

17 500 PLN

Ilość ofert: 0

Rodzaj aukcji: licytacja

6 dni (Data zak. 2020-10-27)
Słomczyn k/Grójca, Słomczyn 70 PEKAO LEASING SP Z O. O.

Popularne aukcje

PORSCHE CAYENNE SUV

PORSCHE CAYENNE SUV
121 250 PLN 17 godzin

ELKON MIX MASTER 30

ELKON  MIX MASTER 30
280 000 PLN 2 dni

FIAT TIPO SEDAN

FIAT TIPO SEDAN
23 321 PLN 5 dni

Naczepy i przyczepy

Używane naczepy i przyczepy samochodowe poleasingowe i powindykacyjne. Aukcje i licytacje internetowe


Na platformie aukcyjnej Poleasingowe.pl nie mogło zabraknąć oczywiście naczep i przyczep samochodowych. To naturalne uzupełnienie bogatej oferty samochodów i ciągników siodłowych poleasingowych, dostępnych na internetowych aukcjach prowadzonych na platformie poleasingowe.pl.


Podobnie jak pozostałe pojazdy i urządzenia oferowane na Poleasingowe.pl, przyczepy i naczepy poleasingowe posiadają wiele zalet skłaniających potencjalnych klientów do ich zakupu. Oczywiście jest to cena, do dziesięciu procent niższa niż w przypadku analogicznego sprzętu pochodzącego z innych źródeł. Także uzyskiwana obligatoryjnie faktura VAT zamiast umowy kupna-sprzedaży jest niezwykle istotna, szczególnie dla małych i średnich firm planujących zakup. Po prostu daje to im wymierne oszczędności!


Korzyści finansowe przy ich zakupie to tylko część zalet, jakie posiadają przyczepy i naczepy poleasingowych i powindykacyjnych. Sprzęt ten jest zdecydowanie młodszy niż podobny, pochodzący z innych źródeł. Widać to szczególnie w przypadku przyczep i naczep powindykacyjnych. Ich wiek nie przekracza z reguły dwóch lat.


Oczywiście wiek to nie wszystko. Liczy się faktyczny stan techniczny przyczepy czy naczepy. A ten jest w pełni udokumentowany. Podobnie jak historia ewentualnych szkód powypadkowych. Dodatkowo kupujący ma pewność, że przeglądy i naprawy wykonywane były w autoryzowanych serwisach. Wszystko to wynik wymogów, jakie stawia przed leasingobiorcą leasingodawca. Podobnie jak stan techniczny, w pełni udokumentowane jest pochodzenie przyczepy czy naczepy, przez co kupujący nie jest narażony na zakup przyczepy czy naczepy z nielegalnego źródła.

Potrzebujesz pomocy?

Biuro Obsługi Klienta