Maszyna sprzedawana jest z pełną fakturą VAT 23%
Przykładowe zastosowanie:
Specyfikacja:
Typ: laminator do tektury falistej
Producent: STALKIS Kisielewicz Zbigniew
Model: LPPM-2000
Rok produkcji: 2023
Nr fabryczny: LPPM/02/2023
Szerokość robocza: 1000–2000mm
Grubość produktu: 10–55mm
Prędkość linii: 3m/min
Gramatura papieru: ok. 120g/m²
Masa roli: do 3000kg
Średnica roli: 350–1500mm
Zasilanie: 400/230V
Moc zainstalowana: 46,5kW