LPPM-2000
Nr seryjny
LPPM/01/2023
Rok produkcji
2023
Numer aukcji
2516/PL/AU/2026
Typ
LAMINATOR PŁYTY "PLASTRA MIODU" DO PRODUKCJI TEKTURY FALISTEJ
Forma sprzedaży
faktura VAT
Informacje na temat aukcji:
PAMIĘTAJ
UWAGA!!!
Jeśli interesuje Cię Leasing na ten przedmiot w PEKAO LEASING zadzwoń pod nr tel. 22 54 82 100
Maszyna sprzedawana jest z pełną fakturą VAT 23%
Przykładowe zastosowanie:
Specyfikacja:
Typ: laminator do tektury falistej
Producent: STALKIS Kisielewicz Zbigniew
Model: LPPM-2000
Rok produkcji: 2023
Numer fabryczny: LPPM/01/2023
Szerokość robocza: 1000–2000mm
Grubość produktu: 10–55mm
Prędkość linii: 3 m/min
Gramatura papieru: ok. 120g/m²
Średnica roli papieru: 350–1500mm
Szerokość roli: 1000–2050mm
Masa roli: do 3000kg
Zasilanie: 400/230V
Moc zainstalowana: 46,5kW
Ciśnienie: 6 bar
Wymiary: ok. 70x4x3m
Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia szczegółów oraz pomocy przy licytacji.
Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu
📧 maszyny@poleasingowe.pl | ☎ (71) 715 60 17
WYPOSAŻENIE:
PLIKI DO POBRANIA:
OPIS RZECZOZNAWCY
POBIERZ
WŁAŚCICIEL :
PEKAO LEASING SP Z O. O.
PEKAO LEASING SP Z O. O.
Lokalizacja:
05-600 ZAŁĄCZE,
ZAŁĄCZE 16
FORMULARZ KONTAKTOWY
Laminator płyty „Plastra miodu” STALKIS LPPM-2000 - 2023 - linia do tektury 3/5-warstwowej - 2000mm