O poleasingowe.pl

Poleasingowe.pl to nowoczesny serwis, który ma na celu ułatwienie korzystnego zakupu pojazdów, maszyn i urządzeń poleasinowych, powindykacyjnych oraz poflotowych. Jeśli są Państwo zainteresowani okazyjnym zakupem sprawdzonego sprzętu lub samochodów, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W naszym serwisie prezentowane są aukcje przedsiębiorstw leasingowych, banków, a także innych instytucji, które dysponują flotami samochodowymi. Na naszych aukcjach mogą Państwo zakupić np.: samochody, maszyny rolnicze, budowlane, szeroko pojęty sprzęt specjalistyczny, autobusy, motocykle itd.

Efektywność, transparentność, szerokie spektrum ofert - to właśnie możemy zaoferować użytkownikom naszego serwisu. Mamy nadzieję, że wkrótce zdecydują się Państwo osobiście przetestować nasz system. Serwis poleasingowe.pl gwarantuje:

  • transparentny proces sprzedaży;
  • dokładne opisy oferowanych pojazdów i sprzętów (sporządzone przez biegłych rzeczoznawców);
  • korzystne ceny - adekwatne do stanu oferowanych pojazdów i maszyn.

Zależy nam nieodmiennie na tym, aby sprzedaż na naszym portalu przebiegała szybko, efektywnie, a przy tym transparentnie. Dlatego też dokładamy starań, aby korzystanie z naszego serwisu było dla Państwa możliwie komfortowe. Zawieranie transakcji kupna pojazdów, maszyn i urządzeń poleasingowych, powindykacyjnych oraz poflotowych jest naprawdę proste!

Sprzedaż w naszym serwisie odbywa się w systemie aukcyjnym. Wystarczy się zarejestrować, aby móc brać udział w aukcjach. Kupujący widzi propozycje cenowe innych oferentów, co pozwala na bardziej precyzyjne ustalenie maksymalnej kwoty, którą zgadza się za dany przedmiot zapłacić. Aukcje odbywają sie w dwóch trybach:

  • licytacja manualna - kwoty podbicia za każdym razem trzeba wpisywać ręcznie;
  • licytacja z agentem - kupujący wpisuje maksymalną kwotę, jaką jest w stanie zapłacić za oferowany sprzęt. Tzw. agent będzie systematycznie prowadził licytację dalej, przebijając minimalnie oferty innych uczestników.

Nasz serwis to znakomite rozwiązanie dla osób, które zainteresowane są korzystaniem z nowoczesnego, niezawodnego systemu aukcyjnego, pozwalającego na prostsze i szybsze kupowanie wartościowego sprzętu poleasingowego. W tym miejscu chcielibyśmy podkreślić, że stawiamy na nowoczesne rozwiązania informatyczne, które zapewniają pełne bezpieczeństwo.